Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Horhe Salinas ljubomoran na ljubavne scene svoje zene sa Diegom Oliverom!?

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cristian

Cristian
Administrator
Administrator

Horhe Salinas ljubomoran na ljubavne scene svoje zene sa Diegom Oliverom!? Jorge-salinas-536x495
Jorge Salinas(Rohelio iz La que no podia amar) je priznao da je veoma ljubomoran na ljubavne scene izmedju njegove supruge Elizabeth Alvarez(Marsija iz Ruzne Leti) i Diega Olivere(Huan Pablo iz Trijumfa Ljubavi) u noveli Amorcito Corazon pa je uspesni glumac Salinas zamolio svoju suprugu da se ne uzivljava u tim scenama i u poljubcima.

"Normalno je da sam ljubomoran"reko je Salinas "Samo sam zamolio Elizabet da smanji dozivljaj u ljubavnim scenama" Glumac je odbio da komentarise svog kolegu Diega Oliveru skim Elizabeth Alvarez snima veoma strasne scene.

Dok Salinasu smetaju poljubci njegovog kolege i svoje supruge upitali smo Diega Oliveru sta misli o tome "Gluposti Elizabet i ja smo odlicni prijatelji na setu se uvek salimo,svako ima pravo na svoje misljenje ja sam profesionalac veoma postujem Elizabet sto se mene tice on ne mora da brine ni ocemu".Sto se tice Elizabetine izjave,ona nije zelela nista da prokomentarise povodom ove vesti.

Argentiski glumac zapamcen po ulozi svestenika u noveli Triunfo del Amor a sad glumi u jednoj od najgledanijih noveli u Meksiku koji je dodao da obozava tragi-komedije novele.

http://www.latinosvet.com
Share this post on: reddit

Hahaha...pa scene koliko znam i nisu bas tolike da bi bio ljubomoran

Slazem se

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Zene

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu