Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New-uskrsnji look...by:Lazar

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1New-uskrsnji look...by:Lazar Empty New-uskrsnji look...by:Lazar Ned Apr 08, 2012 8:26 am

Serbia novele

Serbia novele
Administrator
Administrator

Stigao je jos jedan look koji sam ja radio,a ovo je ujedno i uskrsnji..malo kod ne valja...kako se vama dopada?

2New-uskrsnji look...by:Lazar Empty Re: New-uskrsnji look...by:Lazar Ned Apr 08, 2012 10:11 pm

Joka

Joka
VIP
VIP

Boje na look-u su odlicne...a raspored slika mi se iskreno i ne dopada...font je super...zasto nema footer-a?

3New-uskrsnji look...by:Lazar Empty Re: New-uskrsnji look...by:Lazar Ned Apr 08, 2012 10:13 pm

Serbia novele

Serbia novele
Administrator
Administrator

Hvala u svakom slucaju...zaboravio sam da kazem za ovaj look mi je pomogo Joca...:D
Footer-a nema na moj zahtev...zeleo sam malo da promenim da bude bez footer-a.Videcu ako se nikome ne dopada sto nema footer-a napravicu i postaviti :D

4New-uskrsnji look...by:Lazar Empty Re: New-uskrsnji look...by:Lazar Ned Apr 08, 2012 10:15 pm

Joka

Joka
VIP
VIP

Pa dobro...ovo sto nema footer se meni stv ne dopada..ali ne odlucujem ja nego vi :DD

5New-uskrsnji look...by:Lazar Empty Re: New-uskrsnji look...by:Lazar Ned Apr 08, 2012 10:16 pm

Serbia novele

Serbia novele
Administrator
Administrator

Videcu sta cu sa footer-om da radim :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu